درباره ایلیا

شرکت اترک تجارت شرق ( صنایع غذایی ایلیا ) شهریور ماه سال 1390 تاسیس شده وپس ازتحقیق و پژوهش, با درنظر گرفتن به اینکه در منطقه معتدل کوهستانی واقع شده است واز میوه ها و مواد اولیه درجه یک و تازه می تواند استفاده کند و حامی کشاورزان و باغدارهای منطقه خراسان شمالی میباشد .تصمیم به ساخت واحد صنعتی در شهرک صنعتی بیدک بجنورد نمود که پس از تکمیل ساختمان و خرید تجهیزات لازم جهت تولید انواع مربا و بسته بندی عسل مرغوب , شروع به تولید آزمایش و ارتقاء کیفیت خود نمود .
پس از چند ماه پژوهش در این زمینه سرانجام تولیدات خود را در انواع مربا طعم های هویج , آلبالو , گل محمدی , توت فرنگی , به , بادمجان , تمشک , انجیردر وزن های مختلف و تهیه عسل از زنبورداران استان خراسان شمالی و سایر نقاط کشور و بسته بندی آنها در اوزان متفاوت نمود . و این شرکت در حال حاضر محصولات خود را با برند ” ایلیا ” بر بازار عرضه می کند .
این شرکت شعار طعم خوش تازگی برای خود انتخاب نمود , زیرا این منتطقه سرشار از مواد اولیه ارگانیک و تازه بوده واین شرکت قادر به استفاده از آن مواد برای تولیدمحصولات خود بود , تابتواند %100میوه ارگانیک را درقالب مربا بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه نماید .

نشان های کسب شده

استاندارد ملی

از دید فنی، وضع قوانین و مقرارت برای تعیین کیفیت و مشخصات مطلوب یک کالا یا خدمات را استاندارد می‌گویند

سیب سلامت

از زمان تاسیس شرکت تمام اصول حرفه ای و بهداشتی مورد توجه قرار گرفته و در همان سال ابتدایی صاحب سیب سلامت شد از تاریخ : 1397/01/12

آدرس و کروکی دقیق شرکت

آدرس دفتر شرکت :

خراسان شمالی- بجنورد - خیابان 17شهریور شمالی - خیابان سرداران - واحد 4 پلاک 189

آدرس محل کارخانه :

خراسان شمالی-بجنورد-شهرک صنعتی بیدک خیابان مهارت مهارت ۲ شرکت اترک تجارت